ФК Работнички » Оливер Стоименовски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Оливер Стоименовски

/ одбрана

Националност :Македонец
Дата на раѓање :26.03.1999
Висина :184
Тежина :77
  • стоперПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ