ФК Работнички » Дамјан Трајановски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Дамјан Трајановски

21 Играч за врска

Националност :Македонец
Дата на раѓање :04.03.2002
Висина :177
Тежина :68

  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ