ФК Работнички » Андреј Лазаров
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Андреј Лазаров

8 среден ред

Националност :Македонец
Дата на раѓање :08.09.1999
Висина :182
Тежина :72
  • играч за врскаПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ