ФК Работнички » Николче Шаркоски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Николче Шаркоски

20 играч за врска

Националност :Македонец
Дата на раѓање :08.03.1994
Висина :177
Тежина :68

  • играч за врскаПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ