ФК Работнички » Мерис Факиќ
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Мерис Факиќ

2 одбрана

Националност :Македонец
Дата на раѓање :08.11.1999
Висина :183
Тежина :75
  • бекПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ