ФК Работнички » Матеј Ѓурчиновски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Матеј Ѓурчиновски

88 напаѓач

Националност :Македонец
Дата на раѓање :11.07.2004
Висина :171
Тежина :60
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ