ФК Работнички » Марио Станковски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Марио Станковски

10 напад

Националност :Македонец
Дата на раѓање :06.09.1999
Висина :188
Тежина :77
  • нападПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ