ФК Работнички » Дејан Тантуровски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Дејан Тантуровски

24 напад

Националност :Македонец
Дата на раѓање :12.08.1992
Висина :180
Тежина :70
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ