ФК Работнички » Лука Станковски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Лука Станковски

10 играч за врска

Националност :Македонец
Дата на раѓање :02.09.2002
Висина :185
Тежина :76

  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ