ФК Работнички » Сантиаго Родригез
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Сантиаго Родригез

16 среден ред

Националност :Венецуела
Дата на раѓање :29.01.2001
Висина :173
Тежина :65

  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ