ФК Работнички » Кристијан Стојкоски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Кристијан Стојкоски

23 среден ред

Националност :Македонец
Дата на раѓање :17.09.1991
Висина :173
Тежина :65

  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ