ФК Работнички » Бујамин Асани
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Бујамин Асани

22 играч за врска

Националност :Македонец
Дата на раѓање :10.08.1988
Висина :173
Тежина :74

  • играч за врскаПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ