ФК Работнички » Иван Вуковиќ
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Иван Вуковиќ

\ напаѓач

Националност :Црногорец
Дата на раѓање :09.02.1987
Висина :175
Тежина :69