ФК Работнички » Бурхан Мустафа
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Бурхан Мустафа

1 Голман

Националност :Македонец
Дата на раѓање :22.02.1990
Висина :188
Тежина :78
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ