ФК Работнички » Драшко Ѓорѓевиќ
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Драшко Ѓорѓевиќ

88 одбрана

Националност :Србија
Дата на раѓање :01.08.1993
Висина :190
Тежина :86
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ