ФК Работнички » Донарт Ибраими
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Донарт Ибраими

55 напаѓач

Националност :Македонец
Дата на раѓање :16.02.2004
Висина :172
Тежина :60