ФК Работнички » Фахрудин Ѓурѓевиќ
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Фахрудин Ѓурѓевиќ

9 напад

Националност :Македонец
Дата на раѓање :17.02.1992
Висина :177
Тежина :67

  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ