ФК Работнички » Да Луз Сержо јуниор
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Да Луз Сержо јуниор

7 напад

Националност :Бразил
Дата на раѓање :06.04.1995
Висина :177
Тежина :68

  • нападПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ