ФК Работнички » Христијан Вецевски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Христијан Вецевски

17 Среден ред

Националност :Македонец
Дата на раѓање :07.05.1999
Висина :174
Тежина :64

  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ