ФК Работнички » Виктор Стојковски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Виктор Стојковски

/ бек

Националност :Македонец
Дата на раѓање :03.07.1997
Висина :168
Тежина :73