ФК Работнички » Христијан Кировски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Христијан Кировски

21 напад

Националност :Македонец
Дата на раѓање :12.10.1985
Висина :190
Тежина :81

  • нападПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ