ФК Работнички » Бојан Миовски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Бојан Миовски

/ напаѓач

Националност :Македонец
Дата на раѓање :24.06.1999
Висина :187
Тежина :70
  • напаѓачПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ