ФК Работнички » Бенјамин Демир
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Бенјамин Демир

/ лево крило

Националност :Македонец
Дата на раѓање :16.05.1996
Висина :171
Тежина :64

    demir1

  • лево крилоПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ