ФК Работнички » Бујар Хајдари
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Бујар Хајдари

9 напад

Националност :Македонец
Дата на раѓање :23.08.2002
Висина :176
Тежина :67
  • нападПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ