ФК Работнички » Кристијан Ацковски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Кристијан Ацковски

8 играч за врска

Националност :Македонец
Дата на раѓање :15.02.1998
Висина :170
Тежина :61

  • играч за врскаПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ