ФК Работнички » Андреј Кудијан
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Андреј Кудијан

/ напаѓач

Националност :Македонец
Дата на раѓање :04.09.1997
Висина :184
Тежина :78