ФК Работнички » Гезим Красниќи
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Гезим Красниќи

55 одбрана

Националност :Албанец
Дата на раѓање :05.01.1990
Висина :193
Тежина :90

  • стоперПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ