ФК Работнички » Александар Позњак
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Александар Позњак

72 одбрана

Националност :Белорусин
Дата на раѓање :23.07.1994
Висина :189
Тежина :71
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ