shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Вести

Ангеловски: Работнички може да надомести и поголема негатива против Флора

Во таборот на Работнички владее нескриен оптимизам пред утрешниот реванш натпревар против естонскиот претставник Флора Талин, во првото квалификациско коло од Лигата на Европа. Работнички...
Read More

Трет триумф во Словенија: Работнички подобар од хрватскиот прволигаш Сплит (2-1)

Фудбалерите на Работнички дојдоа и до третата победа на третиот пријателски натпревар за време на своите подготовки во Словенија.„Романтичарите“ денеска славеа против хрватскиот прволигаш Сплит...
Read More