shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Вести

Работнички го има голгетерот на есента: На Илијоски најдраг му е голот за триумф над Трабзон

Заврши есенскиот дел од шампионатот на Македонија, а во него најдобар стрелец со 13 постигнати гола е капитенот на Работнички, Баже Илијоски. Секако, како дополнение,...
Read More