shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Вести

Алтипармаковски: Од дуелот со Шкупи нека тргне нова победничка низа

Репрезентативната пауза беше добредојдена за Работнички за консолидирање на тимот кој го мачеа неколкумина повредени фудбалери, а како што се ближи продолжението на шампионатот, „романтичарите“...
Read More

Илијоски и Петровиќ настапија за Македонија против Либан

Фудбалерите на Работнички, Баже Илијоски и Милован Петровиќ настапија за репрезентацијата на Македонија на пријателскиот натпревар против Либан денеска на националната арена „Филип Втори“. Илијоски...
Read More