shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Мечот Динамо Минск – Работнички директно на видеострим

Работнички денеска, со почеток во 17 часот, ќе го игра реванш натпреварот од второто квалификациско коло од Лигата на Европа против Динамо Минск.

Информација за нашите симпатизери и љубители на фудбалот во Македонија дека овој меч ќе можат да го следат преку видеострим на следниот линк