shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Пладневна прошетка низ Сан Марино (ФОТО)

Експедицијата на Работнички синоќа пристигна во Сан Марино, а денеска веќе и ги разгледа убавините на оваа мала држава. Стручниот штаб и фудбалерите имаа пладневна прошетка, разгледувајќи ги главните знаменитости на Сан Марино.

Нашиот тим утревечер ќе го игра првиот натпревар против Тре Пене, во рамките на првото квалификациско коло од Лигата на Европа. Вечерва ќе биде одработен и официјалниот тренинг во пресрет на утрешниот дуел.