shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Најновите засилувања со првиот тренинг: Шиков и Вуковиќ се приклучија на тимот (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Македонскиот репрезентативец Ванче Шиков и црногорскиот интернационалец Иван Вуковиќ денеска го одработија првиот тренинг со тимот на Работнички. Тие изминатиов викенд потпишаа договори со Работнички и го засилија нашиот состав за пролетниот дел од сезоната.

До натпреварот со Македонија ЃП остануваат уште шест дена, а тренерот Виктор Треневски и фудбалерите ги дотеруваат финесите пред почетокот на пролетта.

rab-trenig-13-02-2017-38rab-trenig-13-02-2017-19rab-trenig-13-02-2017-4rab-trenig-13-02-2017-5rab-trenig-13-02-2017-17rab-trenig-13-02-2017-12rab-trenig-13-02-2017-35rab-trenig-13-02-2017-2rab-trenig-13-02-2017-1rab-trenig-13-02-2017-16rab-trenig-13-02-2017-36rab-trenig-13-02-2017-25rab-trenig-13-02-2017-13rab-trenig-13-02-2017-30rab-trenig-13-02-2017-31