shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Мечот Работнички – Терек Грозни следете го во живо…

Работнички денеска (16.15 часот) го игра вториот пријателски натпревар на зимските подготовки во Анталија, а противник е рускиот клуб Терек Грозни. Мечот можете во живо да го следите на следниот линк

Работнички ќе го започне дуелот во следниот состав: Шишковски, Силјановски, Митрев, Рашо, Херера, Трајчевски, Елмас, Дурански, С. Сахити, Маркоски, Ивановски.