shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Треневски почна да ги сложува коцките за новата сезона (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Фудбалерите на нашиот тим максимално се подготвуваат под палката на новиот стратег, Виктор Треневски, кој веќе почнува да ги сложува коцките за изгледот на новиот тим на „романтичарите“ за престојната натпреварувачка сезона.

Работнички и во престојната сезона влегува со амбиции за највисок пласман и излез на европската сцена. Паралелно со активните тренинзи деновиве Треневски на дело ќе го види потенцијалот на тимот и преку планираните пријателски натпревари…

1-IMG_58331-IMG_58271-IMG_58591-IMG_58991-IMG_59401-IMG_59171-IMG_59801-IMG_59821-IMG_59841-IMG_60081-IMG_60291-IMG_6017