shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Време е за нов европски исчекор (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Работнички го одржа последниот тренинг во пресрет на утрешниот прв натпревар против црногорскиот клуб Будуќност, во рамките на првото квалификациско коло на Лигата на Европа. Подготовките завршија, време е за нов голем исчекор во Европа. Првата пречка пред нашиот тим е Будуќност…

rab tren bud 1rab tren bud 2rab tren bud 3rab tren bud 4rab tren bud 5rab tren bud 6rab tren bud 7rab tren bud 8