shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Работнички ремизираше (1-1) против Пелистер

Работнички ремизираше 1-1 против Пелистер на денешниот пријателски натпревар во Охрид.

Стрелец за нашиот тим беше Кире Маркоски на почетокот на вториот дел, а израмни Борче Маневски.

Следен тест за Работнички ќе биде дуелот против Охрид на 3.февруари.