shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Влахо ја тестираше формата на фудбалерите (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Летните подготовки на Работнички земаат замав, а тренерот Александар Влахо денеска организираше меѓусебен натпревар како вовед за фудбалерите во натпреварувачкиот ритам. По овој меѓусебен тест – меч, на 30 јуни Работнички ќе го одигра и првиот пријателски натпревар против Напредак Крушевац, со почеток во 17 часот во Пехчево.