shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Последен тренинг пред пролетниот старт (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Работнички е подготвен за пролетните предизвици во Првата фудбалска лига. Тимот на Александар Влахо го одработи последниот тренинг пред утрешниот старт на вториот дел од сезоната и дуелот со Академија Пандев во Струмица.

Позитивна атмосфера, максимален фокус и мотиви да се оствари успех.