shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Заокружена првата фаза, од утре на подготовки во Охрид (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Тимот на Работнички ја заокружува првата фаза од подготовките која ја одработи во Скопје. Од утре експедицијата заминува на охридското крајбрежје каде ќе продолжи со напорна работа и одигрување на пријателски натпревари. Следниот тест за составот на Александар Влахо ќе биде дуелот против Ренова в среда.