shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Работнички в сабота на тест со Тиквеш

Работнички ќе ја искористи репрезентативната пауза за да одигра пријателски натпревар и да ја одржи формата за продолжението од шампионатот. В сабота, тимот на Ратко Достаниќ ќе има тест – дуел со второлигашот Тиквеш.

Мечот е закажан за 5.септември, со почеток во 17 часот на стадионот „Борис Трајковски“ во Маџари.