shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Подготвени за пролетниот старт (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Последни два дена пред стартот на пролетниот дел од првенството. Нашиот тим за прв предизвик ја има Ренова. Мечот ќе се одигра в недела, со почеток во 14 часот, на арената “Филип Втори”, а главен судија ќе биде Марјан Гоцевски од Струмица.

Избраниците на Жикица Тасевски со последни подготовки пред пролетната премиера. Ренова е ривал што заслужува респект.