shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Нов тренер, нови желби и очекувања (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Жикица Тасевски полека влегува во ритам како нов шеф на стручниот штаб на Работнички. Нов тренер секогаш носи и нова атмосфера, а очекувањата секако се резултатите и игрите на тимот во продолжение да бидат многу поуспешни. Репрезентативната пауза донесе промена на тренерската позиција, а промените на подобро на резултатски план треба да почнат од следниот меч со Ренова.