shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Работнички против ГФК Тиквеш во осминафиналето на Купот

Работнички го доби ривалот во осминафиналето на Купот на Македонија. Наш противник ќе биде второлигашот ГФК Тиквеш. На првиот меч Работнички ќе биде гостин (19.септември), а реваншот ќе го игра на домашен терен (3.октомври).