shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Одработен првиот тренинг под водство на Јовановски (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Фудбалерите на Работнички попладнево го одработија и првиот тренинг под водство на новиот тренер Ѓоре Јовановски.

По назначувањето на чело на стручниот штаб на „романтичарите“ Јовановски веднаш стартуваше со подготовките за првиот следен предизвик на тимот, пресметката со Силекс во Скопје во сабота од 16 часот…