shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Нова групна фотосесија, за да тргне пред Вардар (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Работнички утре (14 часот) ќе го пречека Вардар на арената „Филип Втори“ во рамките на 21.коло од Првата фудбалска лига, а атмосферата во тимот пред дербито се подигна со нова фотосесија на екипата. Оваа пролет Работнички настапува во нова спортска опрема „Јома“, а фотографирањето донесе и пријатна атмосфера…

Потоа следеше и последниот тренинг на „романтичарите“ во пресрет на утрешниот дуел со Вардар.