shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

ФОТОГАЛЕРИЈА: На „Младост“ во Струмица до заслужен бод…

Повеќе од заслужено Работнички, во квалитетна игра, дојде до бод на гостувањето против Академија Пандев во Струмица кој можеше да биде обезбеден и многу порано од онаа 94. минута доколку се искористеа неколкуте одлични шанси во второто полувреме.

Но, заслуженото сепак стигна на крајот со прекрасниот погодок на Бразилецот Сержо јуниор!

ФОТО: Дејан Џингарски