shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Станковски ја презеде ’командата’ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Новиот шеф на стручниот штаб на Работнички, Горан Станковски, денеска го одржа и првиот тренинг со екипата, откако вчера беше именуван на новата функција, по оставката што ја поднесе Виктор Треневски. По денешниот тренинг, Станковски веќе утре ќе го има и своето деби на клупата, на првенствениот натпревар против Силекс (15.30 часот) на арената „Филип Втори“.