shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out
Day

октомври 5, 2020

Реакција на ФК Работнички: Судењето во Првата лига е се покатастрофално, а можеби и тенденциозно

Поттикнати од случувањата, особено во последните одиграни кола, фудбалскиот клуб Работнички со лошото и тенденциозно судење на натпреварите од новата сезона во...
Read More