shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out
Month

декември 2017

ФК Работнички и Ненад Монев во големото европско друштво…да се учи од Јувентус, Сити, Јунајтед, Ајакс, Интер…

Работнички како клуб е еден од најголемите репрезенти на македонскиот фудбал на меѓународна сцена, а Генералниот секретар Ненад Монев доби исклучителна можност...
Read More